topolcany.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Topoľčany

Akcie 1-11 z 11

AKCIE A PODUJATIA Topoľčany a okolie

Anthropoid

20.10. - 23.10.2016 / 19:00

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
20.- 23.10. - 19:00, Vojnový, Triler, Historický, Životopisný Reinhard Heydrich, tretí najmocnejší muž nacistickej ríše a hlavný architekt konečného riešenia židovskej otázky, zomrel 4. júna 1942 v Prahe na následky atentátu, ktorý vykonali československí parašutisti vyslaní späť do vlasti exilovou vládou z Londýna. Filmovú adaptáciu akcie zvanej Atentát na Heydricha nosil režisér, scenárista a kameraman Sean Ellis v hlave pätnásť rokov, počas ktorých preštudoval množstvo dostupných materiálov. Do filmu chcel dostať predovšetkým pohľad vojakov Gabčíka a Kubiša, ich pocity tvárou v tvár činu s istými fatálnymi následkami. Jedna z kľúčových udalostí 2. svetovej vojny sa dá sfilmovať ako starostlivá dobovka, vzrušujúca a zároveň tiesnivá dráma, precízna rekonštrukcia atentátu alebo intenzívne štúdie ľudského správania v hraničných situáciách. Sean Ellis je jedným z mála tvorcov, ktorí sú schopní to všetko skombinovať a vtlačiť snímke rýdzo autorský rukopis. Réžia: Sean Ellis • Hrajú: Cillian Murphy, Jamie Dornan, Charlotte Le Bon, Aňa Geislerová, Toby Jones, Harry Lloyd, Alena Mihulová, Sam Keeley, Jan Budař, Ondřej Malý, Mish Boyko, Martin Hofmann, Václav Neužil ml., Bill Milner, Marcin Dorociński, Brian Caspe, Detlef Bothe, Karel Heřmánek ml., Pavel Řezníček, Jiří Šimek, Patrick Kalupa, Igor Bareš, Marek Pospíchal, Pavel Mareš

Anthropoid

Bezva ženská na krku

25.10. - 26.10.2016 / 19:00

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
25.10. -26.10. - 19:00, Komédia Réžia: Tomáš Hoffman • Hrajú: etra Hřebíčková, Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský, Jiří Langmajer, Václav Postránecký, Ondřej Malý, Tereza Kostková, Jenovéfa Boková, Pavla Tomicová • Scenár: Jiří Vejdělek, Tomáš Hoffman, Martin Horský Komédia o ženskej odvahe nájsť samu seba. Je to príbeh o hrdosti, odhodlaní a problémoch, s ktorými sa aj tá najperfektnejšia ženská môže stretnúť na ceste za samostatnosťou a láskou. Film od Jiřího Vejdělka a Tomáša Hoffmana, tvorcov komédií Ženy v pokušení a Muži v nádeji.

Bezva ženská na krku

Bledomodrý svet

25.10. - 25.10.2016 / 09:30

Miesto konania: Tribečská knižnica v Topoľčanoch
Prezentácia života a diela J. Satinského v Tribečskej knižnici v Topoľčanoch

Bledomodrý svet

Dvere do rozprávok

26.10. - 26.10.2016 / 10:30

Miesto konania: Tribečská knižnica v Topoľčanoch
Rozprávkové dopoludnie v Tribečskej knižnici v Topoľčanoch

Dvere do rozprávok

Účtovník

27.10. - 27.10.2016 / 19:00

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
Triler, Akcia, Dráma Spočítaj svoje šance Réžia: Gavin O’Connor • Scenár: Bill Dubuque • Hrajú: Anna Kendrick, J.K. Simmons, Ben Affleck, Jon Bernthal • Producent: Marty P. Ewing Christian Wolff (Affleck) je matematický génius, který má lepší vztah k číslům než k lidem. Pod zástěrkou maloměstské účetní kanceláře pracuje jako nezávislý účetní pro několik nejnebezpečnějších zločineckých organizací na světě. S postupným stahováním smyčky ze strany oddělení pro boj s organizovaným zločinem ministerstva financí, v jehož čele stojí Ray King (J. K. Simmons), Christian přijme legálního klienta: dobře zavedenou společnost zabývající se robotikou, ve které účetní (Anna Kendrick) zjistila účetní nesrovnalosti ve výši miliónů dolarů. Ale s tím, jak Christian rozkrývá účetní záznamy a přibližuje se k odhalení pravdy, začíná v jeho okolí stoupat počet mrtvých.

Účtovník

Rodová rovnosť

27.10. - 27.10.2016 / 12:30

Miesto konania: Tribečská knižnica v Topoľčanoch
Prednáška PhDr. A. Kičkovej, PhD. v Tribečskej knižnici v Topoľčanoch

Rodová rovnosť

Tajný život maznáčikov

28.10. - 28.10.2016 / 17:00

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
Čo asi robia vaši maznáčikovia, keď nie ste práve doma? Réžia: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Scenár: Ken Daurio, Cinco Paul • Dabbing: Peter Sklár, Táňa Pauhofová, Daniel Dangl, Martin Kaprálik, Štefan Skrúcaný, Vladimír Jedľovský, Štefan Richtárech, Peter Krajčovič, Michal Hallon, Petra Polnišová, Zuzana Šebová, Henrich Platek Max a Katie sú spriaznené duše, najlepší kamaráti na svete. Čo na tom, že Max je pes a Katie človek? Keby sa Katie každý deň na dlhé hodiny nestrácala a nenechávala Maxa v ich byte samého, bol by Max najspokojnejší pes na svete. Toto platilo však len do chvíle, kým Katie nepriviedla domov z útulku chlpaté psie monštrum menom Baron a nerozhodla sa, že odteraz budú žiť šťastne v trojici. Medzi Maxom a Baronom to bola nenávisť na prvý pohľad. Od prvej chvíle usilovne vymýšľajú, ako jeden druhému čo najviac znepríjemniť život, a to ich privádza do stále komplikovanejších situácií, aby nakoniec skončili stratení, opustení a obkľúčení skupinou zvieracích bezdomovcov, ktorí ovládajú mestské podzemie pod vedením šialeného králika. Našťastie má Max doma početnú svorku priateľov, ktorí sa rozhodnú, že Maxa v nešťastí neopustia a vydajú sa zo svojich pohodlných pelechov na mimoriadne dobrodružnú výpravu, ktorej cieľom je Maxa nájsť a oslobodiť. Záchrannú akciu musia navyše dokončiť v šibeničnom termíne, skôr ako sa vrátia domov ich majitelia.

Tajný život maznáčikov

Deviaty život Louisa Draxa

28.10. - 28.10.2016 / 19:00

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
Triler Devítiletý Louis Drax jako zázrakem přežije téměř smrtelný pád. Psycholog Allan Pascal se snaží odkrýt podivné okolnosti chlapcovy nehody. Zároveň čelí zvláštním, temným náhodám, které sužují jeho život. Čím dál víc je vtahován do spleti záhad na hranici reality a fantazie... Hrajú: Jamie Dornan, Sarah Gadon, Aaron Paul, Barbara Hershey, Molly Parker, Oliver Platt, Terry Chen • Réžia: Alexandre Aja • Scenár: Max Minghella • Kamera: Maxime Alexandre • Hudba: Patrick Watson

Deviaty život Louisa Draxa

Lovecká sezóna: Strachopud

29.10. - 29.10.2016 / 17:00

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
Kto sa bojí, nesmie do lesa Stará známa partička z lesa je späť! Boog nikdy nepatril medzi najodvážnejších medveďov. Napriek tomu sa spolu so svojím najlepším kamošom Elliotom vydal riešiť monštruóznu záhadu, ktorá ohrozuje bezpečnosť všetkých obyvateľov Timberline ... Takmer presne pred 10 rokmi, 23.11.2006, sa v kinách začala prvá Lovecká sezóna. Zábavné, miestami naozaj veľmi komické dobrodružstvá obyvateľov lesa, hlavne však jedného dobre živeného „mestského“ medveďa, zaznamenali taký úspech, že sa filmové štúdio rozhodlo natočiť ďalšie a ďalšie pokračovania príbehu. A tak čoskoro v našich kinách odštartuje (zatiaľ) posledná, najnovšia Lovecká sezóna Elliot, Boog a všetky vaše obľúbené lesné tvory sa vrhnú úplne nového dobrodružstva pre celú rodinu: LOVECKÁ SEZÓNA: STRACHOPUD. Keď Elliot pri táboráku rozprával svojim priateľom príbeh o netvorovi žijúcom kdesi v lese, Boog, ktorý, ako vieme, nikdy nesršal odvahou, dostal náramný strach... a Elliot nápad. Šialený nápad. Vystraší Boogov strach. No a ten od strachu ujde! A tak sa spolu so všetkými obľúbenými lesnými kamarátmi vydávajú na zábavnú cestu, na ktorej ich čaká zopár prekvapení a kopa smiechu. A ako sa ukáže, smiech a priateľstvo sú proti strachu tým najlepším liekom.

Lovecká sezóna: Strachopud

Jack Reacher: Nevracaj sa späť

29.10. - 30.10.2016 / 19:30

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
29.- 30.10. - 19:30, Akcia, Dráma, Krimi Hrajú: Tom Cruise, Cobie Smulders, Aldis Hodge, Danika Yarosh, Patrick Heusinger, Holt McCallany, Jason Douglas, Sabrina Gennarino, Rachel Varela, Divine Prince Ty Emmecca, Bob Walker, Juan Gaspard, John L. Armijo, Sean Boyd, Hunter Burke • Réžia: Edward Zwick • Scenár: Richard Wenk, Edward Zwick, Marshall Herskovitz • Kamera: Oliver Wood • Hudba: Henry Jackman Jack Reacher ( Tom Cruise ) navštívi svoju starú vojenskú základňu vo Virgínii, kde je neočakávane obvinený, že je zodpovedný za vraždu, ktorá sa na základni stala pred 16 rokmi. Aby dokázal svoju nevinu, rozbehne Reacher vlastné vyšetrovanie, aby čo najskôr očistil svoje meno a povesť.

Jack Reacher: Nevracaj sa späť

Bociany

30.10. - 30.11.2016 / 17:00

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
Nájdi svoj kŕdeľ Réžia: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Scenár: Nicholas Stoller • Hudba: Mychael Danna, Jeff Danna • Producent: Glenn Ficarra • Hrajú: Andy Samberg, Kelsey Grammer, Keegan-Michael Key Bociany nosia deti... alebo to tak aspoň bolo. Teraz doručujú balíky pre globálneho internetového giganta Cornestore.com . Junior, najlepší bocianí doručovateľ spoločnosti, má byť povýšený, náhodne však aktivuje stroj na výrobu detí, ktorý vyprodukuje rozkošné dievčatko. Zúfalo sa snaží doručiť tento balík bez problémov, než to prekukne šéf . Junior a jeho priateľ Tulip , jediný človek na Bocianej hore, tak preteká s časom a pokúša sa o svoju vôbec prvú dodávku dieťaťa.

Bociany
Akcie 1-11 z 11

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Topoľčany, Dvorany nad Nitrou, Chlebany, Chrabrany, Krušovce, Nemčice, Továrniky
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang