topolcany.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Topoľčany

Akcie 1-8 z 8

AKCIE A PODUJATIA Topoľčany a okolie

Zozn@mka

18.8. - 19.8.2016 / 19:00

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
18.8.2016 - 19:00 19.8.2016 - 19:00 Zoznámte sa a množte sa. Začať môžete s úsmevom s letnou romantickou komédiou Zozn@mka s Jiřím Langmajerom v hlavnej úlohe. Adam a Eva mali na zoznámenie ideálne podmienky, boli rovno nahí a bez akejkoľvek konkurencie. Dnes sa ale nájdenie partnera môže stať pekne tvrdým orieškom. Práve všemožné peripetie, uveriteľné aj neuveriteľné situácie a stretnutie pri tŕnistej ceste za tým pravým náprotivkom ukáže oddychová komédia Zozn@mka, ktorej tvorcovia sa inšpirovali skutočnými zážitkami a historkami. "Roky randenia, blbnutia na zoznamkách a je to stále rovnaké. "Kretén strieda kreténa", povzdychne si hrdinka filmu a jej ďalšie rande na inzerát s tvárou Lukáša Pavláska sa rýchlo zaradí do jej oddielu katastrof a kreténov. Podobný zoznam príšerných schôdzok postupne rozširujú i ďalšie postavy. Zozn@mka je totiž komédia o mužoch, ženách a zaujímavom fenoménu doby - internetovej zoznamke. A samozrejme o tom, čo všetko sa na takomto rande naslepo môže stať. Ale pozor, v rybníku hľadajúcich sa môže objaviť aj dravá šťuka. Jiří Langmajer ako šéf zoznamky čelí sťažnostiam nespokojných dám. V mene firmy a v mene príležitosti, ktorá robí zlodeja, musí ukázať, že chlapi nie sú len idioti. S šarmom a roztomilosťou slávneho filmového Kristiána vyráža na schôdzky s klientkami. Vyzbrojený informáciami z ich dotazníkov vystupuje ako muž ich snov. Po niekoľkých naplnených schôdzkach však bez stopy miznú. On totiž manželku nehľadá, on už doma jednu má. A tá má zasa kamarátku a tá hľadá na zoznamke a tú Jiří Langmajer tiež zvedie. Slučka okolo záletníka sa začína uťahovať a vo vzduchu visí spoločný ženský sľub, že pomsta bude sladká. Komédia Zozn@mka sa čiastočne točila aj na Kanárskych ostrovoch a hudbu do filmu zložil Vašo Patejdl a Petr Janda. Réžia: Zita Marinovová • Scenár: Zita Marinovová • Hudba: Vašo Patejdl, Petr Janda • Hrajú: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Zuzana Kajnarová, Marie Doležalová, Šárka Vaculíková, Ladislav Hampl, Petr Vondráček, Lukáš Pavlásek, Mira Nosek, Martin Kraus, Jaroslava Obermaierová, Iva Kubelková

Zozn@mka

Strašidlá

19.8. - 21.8.2016 / 17:00

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
19.8.2016 - 17:00 20.8.2016 - 17:00 21.8.2016 - 17:00 Čo sa stane, keď si rodina strašidiel musí nájsť prácu, začať platiť nájom a chodiť do školy? Rodinná komédia o strašidelnej rodine hejkala Huga, ktorá sa nechce vysťahovať zo svojho domu a je prinútená adaptovať sa do bežného života obyčajných smrteľníkov, ktorí vedia pekne skomplikovať život. Čo sa stane, keď si rodina strašidiel musí nájsť prácu, začať platiť nájom a chodiť do školy? Vysťahovať sa alebo platiť nájom, pracovať a chodiť do školy! Tak znel ortieľ, vynesený úradníkom Patočkom nad rodinou hejkala Huga, ktorá býva v starom dome na kraji malomesta. Rodina hejkala Huga sa skladá z nadprirodzených bytostí - manželky Huga / čarodejnice Partície, ich dvoch detí, ďalšej čarodejnice tety Žofie, vodníka Bubly a víly Jitřenky. Tí sa majú začleniť do sveta ľudí, začať pracovať, chodiť do školy a hlavne zarábať peniaze na nájom. Koniec rodiny sa zdá neodvratný, najmä potom, čo Hugo príde o hlas a jeho žena Patrícia ho opustí a odletí za svojou prvou láskou upírom do Temešváru. Dom má byť vyprázdnený, čomu chcú strašidlá za každú cenu zabrániť. Vydajú sa za úradníkom Patočkom, ktorý má ich prípad na starosti a ten sa nechá ich prosbami oblomiť a odporučí im, čo majú začať robiť. Vodník Bubla začne pracovať v práčovni pani Karolíny ako pomocná sila, Hugo sa začlení do hereckého ansámblu a skúša s nimi rozprávku a víla Jitřenka sa stane prvou primabalerínou v rovnakom divadle. Všetko vyzerá jednoducho, ale bude to však oveľa ťažšie, než by sa mohlo zdať. Na celú rodinu čakajú neuveriteľné dobrodružstvá neznámeho sveta. Odvážneho hrdinu za pomoci kúziel a mágie čaká neľahká úloha, ako sa vysporiadať so všetkými nástrahami zemnej ríše, prekabátiť úradného Simla a udržať rodinu pohromade. Ale ich svojrázne radostný život, neutíchajúca láska a pocit súdržnosti sú oveľa viac silnejšie, než chamtivosť a podlosť normálnych ľudí. Hrajú: Aleš Háma, Aneta Procházková, Anna Polívková, Bronislav Kotiš, Carmen Mayerová, Jana Bernášková, Jirka Dvořák, Karel Dobrý, Martin Pechlát, Matěj Hádek, Matěj Kraus, Matěj Vlček, Nelly Řehořová, Petr Čtvrtníček, Petr Náržný, Petr Šimčák, Sára Sandeva, Tereza Bebarová, Tereza Kostková, Václav Postránecký, Vladimír Polívka • Scenár: Jiří Kos, Marek Kališ, Zdeněk Troška • Kamera: Martin Duba • Hudba: Miloš Krkoška • Réžia: Zdeněk Troška

Strašidlá

Buchty a klobásy

20.8. - 21.8.2016 / 19:00

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
20.8.2016 - 19:00 21.8.2016 - 19:00 Animovaná rozprávka o klobáse, ktorá chce zistiť niečo o svoje existencii. Réžia: Conrad Vernon, Greg Tiernan • Scenár: Evan Goldberg, Kyle Hunter, Seth Rogen, Ariel Shaffir Seth Rogan a Evan Goldberg, tvorcovia úspešných komédii 50/50, Susedia na odstrel a To je koniec! prichádzajú tentokrát s animovaným filmom pre dospelých. Diváka pobaví originálny príbeh o klobáske, ktorá sa rozhodne odhaliť skutočnú podstatu svojej existencie.

Buchty a klobásy

Krotitelia duchov

24.8. - 25.8.2016 / 19:00

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
24.8.2016 - 19:00 25.8.2016 - 19:00 Zavolajte nám! Réžia: Paul Feig • Scenár: Paul Feig, Katie Dippold • Kamera: Robert D. Yeoman • Hudba: Theodore Shapiro • Hrajú: Andy Garcia, Bill Murray, Chris Hemsworth, Melissa McCarthy, Sigourney Weaver, Ernie Hudson Chris Hemsworth, Melissa McCarthy a Kristen Wiig v hlavných úlohách komédie, v ktorej prídu na scénu nekompromisné krotiteľky duchov!

Krotitelia duchov

Ben-Hur

26.8. - 28.8.2016 / 19:30

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
26.8.2016 - 19:30 27.8.2016 - 19:30 28.8.2106 - 19:30-3D Réžia: Timur Bekmambetov • Scenár: Keith R. Clarke, John Ridley • Hudba: Marco Beltrami • Hrajú: Jack Huston, Morgan Freeman, Nazanin Boniadi, Toby Kebbell, Rodrigo Santoro, Pilou Asbæk, Sofia Black-D'Elia, Ayelet Zurer, Moises Arias Ben Hur je mierumilovný syn z významného židovského rodu, ktorý je nešťastnou zhodou okolností odsúdený na galeje a po mnohých útrapách si musí svoju slobodu vybojovať späť v šialenom závode kvadrigy sa sadistickým Rimanom Messalou.

Ben-Hur

Pete a jeho drak

26.8. - 28.8.2016 / 17:00

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
26.8.2016 - 17:00-3D 27.8.2016 - 17:00 28.8.2016 - 17:00 Dlhé roky udivoval starý rezbár, pán Meacham (Robert Redford), deti zo susedstva rozprávkami o divokom drakovi, ktorý žije hlboko v lesoch severozápadného pobrežia Spojených štátov. Pre jeho dcéru Grace (Bryce Dallas Howard), správkyňu v miestnom národnom parku, sú jeho príbehy len divokými historkami... kým nestretne malého Peta (Oakes Fegley). Pete je záhadný, desaťročný chlapec, ktorý nemá ani rodinu, ani domov, a ktorý tvrdí, že žije v lesoch s obrím zeleným drakom menom Elliot. A podľa Peteovi popisu sa Elliot v mnohom podobá drakovi z historiek pána Meachama. Za pomoci Natalie (Oona Laurence), jedenásťročneho dievčatka, ktoreho otec Jack (Wes Bentley) vlastní miestni pílu, sa Grace vydáva zistiť, odkiaľ sa Pete vzal, kam patrí a že jeho drak existuje... Réžia: David Lowery • Scenár: David Lowery, Toby Halbrooks • Kamera: Bojan Bazelli • Hudba: Howard Shore • Hrajú: Robert Redford, Bryce Dallas Howard, Oakes Fegley, Wes Bentley, Karl Urban, Oona Laurence

Pete a jeho drak

Smrtiaci príliv

31.8. - 31.8.2016 / 19:00

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
Mrazivý triler, v ktorom mladá žena uviazne na otvorenom mori a okolo nej krúži veľký biely žralok. Surfistka Nancy si ani nemohla vybrať krajší deň na zdolávanie vĺn. Odľahlá pláž pripomína raj na zemi, no nevinné surfovanie sa čoskoro zmení na peklo. Z mora sa totiž vynorí hrozba - veľký biely žralok, ktorý Nancy síce zraní, no napriek tomu sa jej podarí dostať na neďalekú bóju. Žralok sa však svojej koristi tak ľahko nevzdá a okolo bóje trpezlivo krúži. Pobrežie je síce vzdialené len 200 metrov, no so stúpajúcim prílivom je žralok k svojej koristi každou minútou bližšie... Nancy tak musí musí pozbierať všetku odvahu, aby sa dostala bezpečne na breh.

Smrtiaci príliv

Interaktívny jazzový koncert

31.3. - 31.3.2017 / 18:00

Miesto konania: Gagarinova 2490/13 (bývalá ZŠ Gagarinka)

Interaktívny jazzový koncert
Akcie 1-8 z 8

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Topoľčany, Dvorany nad Nitrou, Chlebany, Chrabrany, Krušovce, Nemčice, Továrniky
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang