topolcany.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

CESTOVNÁ KANCELÁRIA TOPOĽČANY

Osobná preprava autobusmi a mikrobusmi pre 4, 8, 15, 20, 49, 55 osôb.

Freibus SLOVAKIA Tour, s.r.o.

CESTOVNÁ KANCELÁRIA TOPOĽČANY

Osobná preprava autobusmi a mikrobusmi pre 4, 8, 15, 20, 49, 55 osôb.

Adresa: J. Matušku 2798, 95501 Topoľčany
Telefón: 0904060621
Fax:
Kontaktná osoba: Freivald Juraj
Mobil:
E-mail: info@freibus.sk
Freibus SLOVAKIA Tour, s.r.o.

Cestovná kancelária ako jediná so sídlom v Topoľčanoch má jasný cieľ ,,Vašu 100% spokojnosť .. Poskytnúť klientom z celého Slovenska kvalitné a spoľahlivé služby, zbaviť ich starostí s organizáciou pracovných ciest i dovoleniek, poznávacích či lyžiarskych zájazdov a preto sú tu pre vás, kolektív CK Freibus SLOVAKIA Tour v Topoľčanoch.

Chcete lepšie spoznať Európu? CESTUJTE SNAMI, MY VÁM UKÁŽEME SVET.

Cestovná kancelária Freibus SLOVAKIA Tour je vlastne dcérskou spoločnosťou firmy Freibus SLOVAKIA, ktorá uzrela svetlo sveta v roku 1994. Pomocou cestovnej kancelárie je schopná zabezpečovať „komplet“ služby od dopravy cez sprievodcovské služby, stravovacie a ubytovacie kapacity, ktoré vie spojiť s dovolenkovými a poznávacími zájazdmi. Dovolenkové pobyty organizuje najmä smer Balkán, konkrétne do Bulharska, Grécka a do Chorvátska. Pokiaľ ide o poznávacie zájazdy, tie organizuje prakticky do skoro celej Európskej únie, najmä. do Českej republiky, Poľskej republiky, Maďarska, Rakúska, Nemecka, Talianska, Slovinska, Francúzska a ako novinku, aj napriek sťaženým podmienkam zo strachu z terorizmu, pripravuje poznávacie zájazdy po Turecku.
NOVINKA otvorenie novej destinácie Arabské emiraty DUBAJ v predaji počas celého roka.

Vrátane tejto špecializácie dokáže cestovná kancelária so sídlom v Topoľčanoch zabezpečiť aj dopravu a servis pre firemné či iné akcie a školské výlety.

Za vyše 20 rokov prešla spoločnosť významnými zmenami, predovšetkým obnovou vozového parku, ktorý musí byť pre cestujúcich jednoducho vždy komfortný a hlavne bezpečný. Preto hlavnou filozofiou spoločnosti je vysoká kvalita ponúkaných služieb, spoľahlivosť, profesionalita zamestnancov CK Freibus na všetkých úrovniach, pružná organizácia a flexibilita. Na stránke kancelárie si môžete veľmi výhodne rezervovať letenky do celého sveta za najvýhodnejšie ceny.

FREIBUS SLOVAKIA TOUR - cestovná kancelária

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:09:0016:00
Utorok:09:0016:00
Streda:09:0016:00
Štvrtok:09:0016:00
Piatok:09:0016:00
Sobota:09:0012:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Prezerané firmy

  • Freibus SLOVAKIA Tour, s.r.o.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Topoľčany, Dvorany nad Nitrou, Chlebany, Chrabrany, Krušovce, Nemčice, Továrniky
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang