topolcany.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Topoľčanoch a okolí

Reality 1-20 z 573

REALITY Topoľčany a okolie

Rodinný dom na predaj v obci Gbelce.

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame Vám na predaj  rodinný dom v obci Gbelce, okr. Nové Zámky. Dom leží na pozemku o rozlohe 1252 m 2, podlahová plocha domu je 147 m 2. Dispozičné riešenie:  4 obytné miestnosti, chodba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC a kotolňa. Modernizácia bola vykonaná v roku 2011. Okná sú plastové s izolačným dvoj sklom, doplnené hliníkovými žalúziami. V dome sú vybudované rozvody vody, kanalizácie, plynu, elektroinštalácia a ústredného kúrenia. Plynový kotol a elektrický ohrievač vody je inštalovaný v kotolni, radiátory sú oceľové rebrové, v kuchyni je linka s nerezovým drezom, plynový sporák s elektrickou rúrou a odsávač pár, v kúpeľni je samostatný sprchovací kút a keramické umývadlo, WC, dom je napojený na verejný vodovod, vodomer je v murovanej vodomernej šachte, kanalizácia je zvedená do vlastnej dvojdielnej žumpy, vybudovaná je prípojka plynu, plynomer je v murovanej skrinke v pred záhradke, kopaná studňa. K rodinnému domu patrí  garáž. V zadnej časti domu je pristavený drevený altánok s krytinou, zvody a žľaby sú z pozinkovaného plechu, podlaha je zo zámkovej betónovej dlažby, za stavbou rodinného domu je vybudovaná podzemná pivnica, konštrukcia je murované klenbová s betónovými schodmi. Informácie: Szokolová 0915 873 906

Rodinný dom na predaj v obci Gbelce.

PREDAJ - PEKNÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V KOMÁRNE

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame Vám na predaj praktický 4 izbový rodinný dom blízko prírody s úžitkovou plochou 272 m2 (prízemie 136 m2, suterén 136 m2) na pozemku o výmere 329 m2. Nachádza sa v tichej lokalite, len 500 m od peknej prírody a medzinárodnej cyklistickej trasy, 5 minút autom do centra mesta. Na prízemí sa nachádza : predsieň, kuchyňa s kvalitným vybavením, priestranná obývačka s krbom, veľká terasa, 3 izby, kúpelňa, toaleta. Suterén : garáž pre 2 osobné autá, práčovňa, hobby miestnosť, šatník a kotolňa. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom - radiátormi a tiež krbom, teplá úžitková voda je zabezpečená elektrickým bojlerom. Klimatizovaný rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete. Odporúčam vidieť. Cena 112 500 € zahŕňa kompletný právny servis zabezpečený autorizovaným advokátom a tiež vklad na kataster. V prípade záujmu Vám bezplatne  vybavíme hypotekárny úver na mieru. Viac informácií Vám rada poskytne Jana Rosičková, tel. : 0911 293 954.  

PREDAJ - PEKNÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V KOMÁRNE

PREDAJ - poschodový rodinný dom v Kamenici nad Hronom.

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Kamenica nad Hronom. Celková plocha pozemku je 890 m2.  Rodinný dom pozostáva: - prízemie: zo vstupnej haly, menšej izby, priestrannej obývačky a moderne prepojenej kuchyne,WC a komory. - poschodie: z troch izieb, kúpelne a WC. Rodinný dom je celý podpivničený. V suteréne sa nachádza garáž a komory. RD prešiel čiastočnou rekonštrukciou - plastové okná, laminátová podlaha. Vykurovanie je riešené ústredným kúrením na tuhé palivo. Žumpa - áno. Elektrina 220/380, nočný prúd.  Na pozemku sa nachádza altánok. Obhliadku odporúčam! V prípade otázok prosím neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905/659 793.

PREDAJ - poschodový rodinný dom v Kamenici nad Hronom.

2 izbový byt s balkónom - Plavé Vozokany

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame na predaj prerobený 2 izbový byt vo výmere 49 m2 v obci Plavé Vozokany. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, nachádza sa na 2 poschodí (bytový dom bez výťahu). Pozostáva z vstupnej chodby, 2 izieb, kuchyne, ďalšej samostatnej chodbičky, wc a kúpeľne - predispozícia kuchyne, kúpeľne a vstupnej chodby.  Kuchyňa je predelená od obývacej izby klenbou a murovaným kuchynským pultom, výstup na balkón z obývačky,  nové dlažby, sanita, plastové okná, v izbe plávajúca podlaha. Samostatné wc, v kúpeľni veľký  murovaný sprchový kút a rohová vaňa, pred kúpeľňou a wc sa nachádza samostatná chodbička s umývadlom a miestom pre pračku. Nové elektrické rozvody a vodovodné potrubie. Kúrenie – lokálne, na pevné palivo, 2 kotle, služby sú podelené medzi 6 bytmi. Plyn nie je. K bytu patrí samostatná pivnica/špajza na prízemí bytového domu, vo výmere 2 x 3,5m, garáž so samostatnou elektrickou prípojkou a záhrada vo výmere 6,5 x 15m. Občianska vybavenosť obce: škola, škôlka, obchody, dobré autobusové spojenia. V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o obhliadku kontaktujte tel.č. 0949 111 592.

2 izbový byt s balkónom - Plavé Vozokany

Ponúkame napredaj 3 izbový starší rodinný dom v Kolárove.

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame napredaj 3 izbový starší rodinný dom v Kolárove. Jedná sa o starší rodiny dom v pôvodnom stave blízko centra. Dom disponuje 3 izbami 1 kuchyňou, 2 špajzami, a jednou kúpeľňou. Dom má v 2 izbách palubovkové drevené podlahy, v predsieni, kuchyni a kúpeľni sú dlaždičky. V zadnej časti sa nachádza hospodárska miestnosť, letná kuchynka a dielňa, na zadnom dvore je veľká šopa a vŕtaná studňa. V dome je 220,380V, mestský vodovod, plyn, odpadové vody sú napojené na mestskú kanalizáciu. Kúrenie je kombinované čo zabezpečuje plynový kotol a kotol na pevné palivo. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy a vinič. Bližšie informácie na tel.č. 0918 614 970.

Ponúkame napredaj 3 izbový starší rodinný dom v Kolárove.

Ponúkame napredaj rodiny dom v Kolárove.

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame napredaj rodiny dom v Kolárove. Jedná sa o 6 izbový rodinný dom v dvoj bytovke v pôvodnom stave .Dom má drevené okná na poschodí sa nachádzajú drevený parkety ktoré sú vo veľmi dobrom zachovalom stave. Na poschodí sa nachádza, spálne kúpeľňa a toaleta. na prízemí sa nachádza kuchyňa práčovňa 2 menšie izby a jedna izba ktorá sa dá používať ako jedáleň. Kúrenie zabezpečujú plynové kachle gamatky. Dom je napojený na220-380V denný a nočný prúd, obecný vodovod , kanalizáciu a plyn. K domu prináleží aj Garáž s dielňou a hospodárska budova. Dom sa nachádza blízko centra. Blišie informácie na tel.č.0911614970.

Ponúkame napredaj rodiny dom v Kolárove.

Ponúkame na predaj prízemný 4izbovýdom v malebnej vinohradníckej dedinke Strekov

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame na predaj prízemný 4 izbový dom v Strekove. Jedná sa o 4 izbový rodinný dom v pôvodnom stave čiastočne podpivničený v zadnej časti sa nachádza dielňa a hospodárska budova. Súčastou domu je aj garáž kúpelňa a kuchyňa. Dom má plochú strechu, jenapojený na 220-380V denný a nočný prúd, obecný vodovod, plyn adisponuje aj kopanou studňou.Obec sa nachádza 25Km od Nových Zámkou v známej vinohradníckej oblasti a disponuje kompletným sociálnym vybavením pošta, základná škola, lekáreň, železničná stanica v obci sa pravidelne usporiadava raz do roka vínny festival. Blišie informácie na tel.č.0918 614970.

Ponúkame na predaj prízemný 4izbovýdom v malebnej vinohradníckej dedinke Strekov

Jedinečná ponuka na 4 izbový rodinný dom v malebnej dedinke Strekov.

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame na predaj 4izbový rodinný dom v Strekove. Jedná sa o čiastočne zrekonštruoný poschodový rodinný dom. Vo všetkých miestnostiacj je laminátová plávajúca podlaha,v predsieni sú dlazdičky, v kuchyni je nová kuchynská linka. na poschodie vedie krásne drevenné nové schodisko, nová kúpelna s rohovou vaňou a kachličkami. Na prízemí sa nachádza jedna toaleta, kuchyňa, obývačka a špaiza. Na poschodí je kúpelňa, toaleta a spálne. V Dome je nová elektrifikácia 220-380V dený a nočný prúd, obecný vodovod a plyn. V suteréne sa nachádza kotolňa práčovňa a garáž. Na poschodí je aj balkón s krásnym výhladom na okolitú krajnu. Za domom sa nachádza aj dielňa. Obec sa nachádza 25Km od Nových Zámkou v známej vinohradníckej oblasti a disponuje kompletným sociálnym vybavením pošta, základná škola, lekáreň, železničná stanica v obci sa pravidelne usporiadava raz do roka vínny festival. Blišie informácie na tel.č. 0918 614 970. V prípade vážneho záujmu je dohoda na cene možná.

Jedinečná ponuka na 4 izbový rodinný dom v malebnej dedinke Strekov.

Ponúkame napredaj starší rodinný dom v Zemnom.

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame napredaj starší rodinný dom v Zemnom. V dome sa nachádzajú 3 izby kúpelňa a kuchychyňa. V dome sú pôvodné drevenné palubovkové podlahy. Dom je čiastočne podpivničený, Zavedené inžinierske siete plyn elektrika 220-380V obecný vodovod. Odpadové vody sú riešené formou žumpi ale je možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu.Kúrenie je ústredné na pevné palivo ale aj lokálne pomocou gamatiek. V zadnej časti sa nachádza letná kuchynka a dielňa. Info: 0918 614 970

Ponúkame napredaj starší rodinný dom v Zemnom.

Ponúkame na predaj rodinný dom v Kolárove.

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame na predaj rodinný dom v Kolárove. Jedná sa o starší rodinný dom s 5 izbami v pôvodnom stave. Dom disponuje 5 izbami, jednou kuchyňou, kúpeľňou, na chodbe kuchyni a kúpeľni dlažba, ostatných miestnostiach parkety a podlaha. V zadnej časti letná kuchynka a hospodárska miestnosť. Na pozemku je garáž, ovocné stromčeky a vlastná studňa na polievanie. Dom je neďaleko centra. Dom je napojený na 220-380V, plyn, obecný vodovod, odpadové vody sú riešené formou žumpy, kúrenie je ústredné v obývačke sa nachádza aj krb. Bližšie na 0918 614 970

Ponúkame na predaj rodinný dom v Kolárove.

ponúkame na predaj Rodinný dom v obci Strekov

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Strekov. Jedná sa o starší rodiný dom v tichej časti obce Strekov. Dom disponuje 2 izbami,kupelňou a špaizou. Kúrenie zabespecujú kachle, izby majú drevený strop dom je napojený na elektrickú sieť 220/380 V . Vzadnej casti sa nachádza hospodárska budova a studňa. Obec sa nachádza 25Km od Nových Zámkou v známej vinohradníckej oblasti a disponuje kompletným sociálnym vybavením pošta, základná škola, lekáreň. železničná stanica v obci sa pravidelne usporiadava raz do roka vínny festival.

ponúkame na predaj Rodinný dom v obci Strekov

PREDAJ - GARSÓNKA V CENTRE MESTA KOMÁRNA

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame Vám na predaj garsónku v centre mesta Komárna na Ulici Vnútorná Okružná. Tehlový byt s rozlohou 22 m2 sa nachádza v Anglickom parku v obľúbenej lokalite. V rámci rekonštrukcie bolo menené plastové okno, kúpeľňa je murovaná, vykachličkovaná, drevené parkety v izbé sú obrúsené a osadená je kuchynská linka. Cena 15 000 € zahŕňa kompletný právny servis zabezpečený autorizovaným advokátom a tiež vklad na kataster. V prípade záujmu Vám bezplatne  vybavíme hypotekárny úver na mieru. Viac informácií Vám rada poskytne Jana Rosičková, tel. : 0911 293 954.

PREDAJ - GARSÓNKA V CENTRE MESTA KOMÁRNA

PREDAJ - ZÁHRADKÁRSKA CHATKA V KOMÁRNE

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame Vám na predaj murovanú chatku v záhradkárskej časti Tehelňa v Komárne. Pekná chatka s úžitkovou plochou 30 m2 je postavená na pozemku 363 m2. Tvorí ju priestranná miestnosť s prístupom na terasu. V chatke zostáva kuchynská linka ako aj ostatné zariadenie. Je celá podpivničená. Na udržiavanom pozemku sú ovocné stromy, studňa s vodárničkou, elektrika a suchá toaleta. Odporúčam vidieť. Cena 11 300 €  zahŕňa kompletný právny servis zabezpečený autorizovaným advokátom a tiež vklad na kataster. Viac informácií Vám rada poskytne Jana Rosičková, tel. : 0911 293 954.

PREDAJ - ZÁHRADKÁRSKA CHATKA V KOMÁRNE

Rodinný dom na predaj v Nových Zámkoch

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame na predaj rodinný dom v Nových Zámkoch, neďaleko Hradnej školy. Dom leží na pozemku 400 m 2, podlahová plocha domu je 80 m2. Nehnuteľnosť je tehlová, je v pôvodnom zachovalom stave. je tu vstupná chodba, kuchyňa, šoajza, kúpelňa, WC a 3 izby. Podlahy sú parkety a dlažba. Kúrenie je plynové, ústredné, ohrev vody je na prietokový ohrievač. K domu prináleží letná kuchyňa a garáž. Info: Szokolová 0915 873 906

Rodinný dom na predaj v Nových Zámkoch

Predaj - záhrada s chatkou v Komárne

Dátum pridania: 30.11.2016

Ponúkame Vám na predaj pozemky - záhrada Komárno, Komárno. Plocha: pozemku 1000m2. Dláždená prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, tiché prostredie. Cena 14 900 €. V prípade záujmu volajte Gejza Voros 0907 488 338. 

Predaj - záhrada s chatkou v Komárne

Predaj - záhrada na výstavbu chaty alebo montovaného domu v okolí Komárna

Dátum pridania: 30.11.2016

Ponúkame Vám na predaj pozemky - záhrada Komárno, Nová Stráž. Plocha: pozemku 800m2. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Záhrada pôsobí príjemným dojmom. Na pozemku sa nachádza studňa. Výhody: slnečný, tiché prostredie ideálne na relaxovanie. Cena 13 300 €. V prípade záujmu volajte Gejza Voros 0907 488 338 

Predaj - záhrada na výstavbu chaty alebo montovaného domu v okolí Komárna

Čiastočne zrekonštruovany 4izb. RD v Tekovských Lužanoch

Dátum pridania: 30.11.2016

Ponúkame na predaj rodinný dom (120 m2) v obci Tekovské Lužany, na pozemku s výmerou 1330 m2. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou – plastové okná, kuchyňa, dlažby, plávajúce podlahy, sanita v kúpeľni, rohová vaňa, oddelené wc. Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch obytných častí so vstupmi z predsiene. Predná obývacia časť : veľká kuchyňa spojená s obývačkou, 2 izby, kúpeľňa, wc. Izby sú priechodné. Druhá obytná časť : izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s murovaným sprchovým kútom a wc , spálňa. Kúrenie lokálne na tuhé palivo + plynové gamatky, voda zo studne, vodovodná prípojka na pozemku,kanalizácia.  V zadnej časti domu sa nachádza komora, dreváreň a garáž s montážnou jamou. Záhrada je od dvora oddelená plotom. V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o obhliadku prosím kontaktujte tel.č. 0949 111 592.

Čiastočne zrekonštruovany 4izb. RD v Tekovských Lužanoch

Menší rodinný/vidiecky dom - tekovské Lužany

Dátum pridania: 30.11.2016

Ponúkame na predaj rodinný/vidiecky dom v Tekovských Lužanoch, ktorý sa nachádza na 7 árovom pozemku, v tichej uličke. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou – stierky, elektrické rozvody čiastočne, vodovodné rozvody čiastočne, plávajúca podlaha v izbách, dlažba, sanita, kúpeľňa so sprchovým kútom, wc, plastové okná a vchodové dvere. Nehnuteľnosť pozostáva z priestrannej vstupnej predsiene, kúpeľne, špajze, spojenej kuchyne s obývačkou a jednej spálne. V dome sa nachádza ešte jedna miestnosť, komoru, ktorá má samostatný vstup z exteriéru, ktorá by bola v prípade potreby vhodným riešením ako ďalšia izba. Voda – obecná (na pozemku sa nachádza aj studňa, používaná na polievanie záhrady), kúrenie je plynové – gamatky. Cena dohodou. V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o obhliadku prosím kontaktujte tel.č. 0949 111 592.

Menší rodinný/vidiecky dom - tekovské Lužany

Predaj - 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s balkónom, s vlastným kúrením v Hurbanove

Dátum pridania: 30.11.2016

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Hurbanovo, Hurbanovo. Plocha: úžitková 60m2, podlahová 60m2. Balkon: 2 m2 Dispozične sa byt skladá z predizby, chodby, kúpeľne, toalety, kuchyne spojenej s izbou a 2 izieb. Podlaha: plávajúca v izbách, dlažba v kúpeľni, toalete, kuchyni. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka navrhovaná na mieru, vstavané spotrebiče, sporák vstavaný. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. TREBA VIDIEŤ!!! Režia: veľmi nízka nakoľko je ohrev riešené kombinovaným plynovým kotlom. Cena 33 900 €. Viac info volajte Gejza Voros 0907 488 338. 

Predaj - 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s balkónom, s vlastným kúrením v Hurbanove

Predaj - Kompletne prerobený 2 izbový byt pri centre, vl. kúrenie v Komárne

Dátum pridania: 30.11.2016

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Komárno, blízko centra. Plocha: úžitková 55m2, podlahová 55m2, pivnice 20m2. Dispozične sa byt skladá z predizby, chodby, kúpeľne, toalety, kuchyne, 2 izieb. veľkej murovanej pivnice. Podlaha: plávajúca v izbách, dlažba v kúpeľni, toalete, kuchyni. Steny: stierky. Okná: plastové. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka robená na mieru, sporák. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia v roku 2012 Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. V byte boli menené IS ( el. vedenie, potrubia, nové radiatory. Réžia: nízka nakoľko je vlastné kúrenie. Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody. TREBA VIDIEŤ!!! Cena 36 500 €. V cene je aj právny servis. Pri kúpe bytu na hypotekárny úver vám vybavíme na mieru bezplatne. Pre viac info volajte Gejza Voros 0907 488 338. 

Predaj - Kompletne prerobený 2 izbový byt pri centre, vl. kúrenie v Komárne
Reality 1-20 z 573

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty917.51 €Zostup
byty 1-izbove1070.53 €
byty 2-izbove939.00 €Zostup
byty 3-izbove840.45 €Zostup
byty 4- a viac izbove1268.30 €Vzostup
byty garsonky1075.00 €
domy495.56 €Zostup
novostavby794.00 €
pozemky20.90 €Vzostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Topoľčanoch? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Topoľčany, Dvorany nad Nitrou, Chlebany, Chrabrany, Krušovce, Nemčice, Továrniky
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang