FARBY LUX

Predaj náterových hmôt, lazúr, lakov + doplnkové príslušenstvo. Miešanie fasádnych farieb a predaj zateplovacích systémov.

FARBY LUX

Farby. laky, zatepľovacie systémy, polystyrén, Topoľčany

Predaj náterových hmôt, lazúr, lakov + doplnkové príslušenstvo. Miešanie fasádnych farieb a predaj zateplovacích systémov.

Adresa: Stummerova 4261, 95501 Topoľčany
Telefón:038 / 532 10 41
E-mail:info@farbylux.sk

Firma bola založená v roku 1990. Najskôr sa zaoberala realizáciou maliarskych, natieračských a zateplovacích prác. V roku 1997 sa firma rozšírila tým že vznikla v prenajatých priestoroch predajňa s názvom Farbylux, ktorá bola výsledkom riešenia predaja, miešania interierových, exterierových farieb a omietok. Stále sa rozširujúci sortiment farieb, maliarskych potrieb, bol podnetom k zväčšeniu priestorov.

Výsledkom bola výstavba vlastnej predajne odovzdaná do užívania v roku 2004, stará predajňa bola zlikvidovaná a zvýšil sa počet parkovacích miest pre našich zákazníkov.

V súčasnej dobe sa zaoberáme predajom veškerých natieračských farieb do interiéru a exteriéru, predajom zatepľovacích systémov a všetkých vecí súvisiacich so zatepľovaním, miešaním farebných odtieňov vnútorných, fasádnych farieb, omietok, akrylátových omietok, silikátových a silikónových omietok, predajom rôznych lazúr, moridiel, lepidiel, lakov na podlahy, šmirglov, tmelov a pre profesionálne stolárske firmy laky Milesy, lepidlá Rakol, a iné produkty na drevo - tmely, šmirgle, hrubovrstvé lazúry, tenkovrstvé lazúry od firiem Belinka, Bori, Sadolin, Bondex, Pamlazex, Telux.

NAŠA PONUKA:

Interiérové farby:
Primalex, Esmal, Primal, Farmal, Jupol, Caparol, Dufa, ... Ponúkame širokú škálu miešania fasádnych omietok a farieb od firmy: Revco, JUB, Helios, PEJ, ktoré miešame priamo u nás vo firme so štyrmi profesionálnymi mašinami a poradenskou službou.

Ďalej ponúkame predaj zatepľovacích systémov a materiálov, ktoré sa týkajú
zatepľovania: Polystyrény, sieťky, lepiace zmesi, tanierové kotvy, lišty rohové, lišty soklové.

Ďalej ponúkame ozdobné lišty na fasády. Vzorky rôznych interierových, exterierových materiálov
môžu zákazníci vidieť v našom fasádnom interiérovom štúdiu priamo v našej predajni.
V našej ponuke nájdete rôzne mramorové a dekoratívne interiérové omietky a rôzne dekoratívne
lišty na spestrenie Vášho domova.

Súčasťou predaja materiálu je bezplatná poradenská činnosť a konzultácie pre optimálnu voľbu
úprav vnútorných, fasádnych povrchov, zateplenia fasád a sanačných systémov novostavieb
a rekonštrukcií, vrátane návrhu systému a vypracovania cenovej ponuky.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.