Freibus SLOVAKIA Tour, s.r.o.

Cestovná kancelária v Topolčanoch, disponujeme vlastným vozovým parkom -od 5 - 55 osôb. Poskytujeme osobnú prepravu autobusmi a mikrobusmi, transféry na letiská, firemné akcie, výlety, svadby, športové podujatia, školské výlety.

Freibus SLOVAKIA Tour, s.r.o.

CESTOVNÁ KANCELÁRIA TOPOĽČANY

Cestovná kancelária v Topolčanoch, disponujeme vlastným vozovým parkom -od 5 - 55 osôb. Poskytujeme osobnú prepravu autobusmi a mikrobusmi, transféry na letiská, firemné akcie, výlety, svadby, športové podujatia, školské výlety.

Adresa: J. Matušku 2798, 95501 Topoľčany
Telefón:0904060621
Kontaktná osoba:Freivald Juraj
E-mail:info@freibus.sk

Cestovná kancelária ako jediná so sídlom v Topoľčanoch má jasný cieľ ,,Vašu 100% spokojnosť .. Poskytnúť klientom z celého Slovenska kvalitné a spoľahlivé služby, zbaviť ich starostí s organizáciou pracovných ciest i dovoleniek, poznávacích či lyžiarskych zájazdov a preto sú tu pre vás, kolektív CK Freibus SLOVAKIA Tour v Topoľčanoch.

Chcete lepšie spoznať Európu? CESTUJTE SNAMI, MY VÁM UKÁŽEME SVET.

Cestovná kancelária Freibus SLOVAKIA Tour je vlastne dcérskou spoločnosťou firmy Freibus SLOVAKIA, ktorá uzrela svetlo sveta v roku 1994. Pomocou cestovnej kancelárie je schopná zabezpečovať „komplet“ služby od dopravy cez sprievodcovské služby, stravovacie a ubytovacie kapacity, ktoré vie spojiť s dovolenkovými a poznávacími zájazdmi. Dovolenkové pobyty organizuje najmä smer Balkán, konkrétne do Bulharska, Grécka a do Chorvátska. Pokiaľ ide o poznávacie zájazdy, tie organizuje prakticky do skoro celej Európskej únie, najmä. do Českej republiky, Poľskej republiky, Maďarska, Rakúska, Nemecka, Talianska, Slovinska, Francúzska a ako novinku, aj napriek sťaženým podmienkam zo strachu z terorizmu, pripravuje poznávacie zájazdy po Turecku.
NOVINKA otvorenie novej destinácie Arabské emiraty DUBAJ v predaji počas celého roka.

Vrátane tejto špecializácie dokáže cestovná kancelária so sídlom v Topoľčanoch zabezpečiť aj dopravu a servis pre firemné či iné akcie a školské výlety.

Za vyše 20 rokov prešla spoločnosť významnými zmenami, predovšetkým obnovou vozového parku, ktorý musí byť pre cestujúcich jednoducho vždy komfortný a hlavne bezpečný. Preto hlavnou filozofiou spoločnosti je vysoká kvalita ponúkaných služieb, spoľahlivosť, profesionalita zamestnancov CK Freibus na všetkých úrovniach, pružná organizácia a flexibilita. Na stránke kancelárie si môžete veľmi výhodne rezervovať letenky do celého sveta za najvýhodnejšie ceny.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

FREIBUS SLOVAKIA TOUR - cestovná kancelária

Pondelok:09:0016:00
Utorok:09:0016:00
Streda:09:0016:00
Štvrtok:09:0016:00
Piatok:09:0016:00
Sobota:09:0012:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.