Úvod > Ponuka práce > Administratíva > Account manažér pre 2. a 3. dôchodkový pilier - Topoľčany

Account manažér pre 2. a 3. dôchodkový pilier - Topoľčany

Pracovná oblasť:
Administratíva
V meste:
Topoľčany
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu doplnkového dôchodkového sporenia;

- atraktívny a žiadaný produkt dôchodkového sporenia s unikátnym zhodnotením a veľkým potenciálom rastu;

- zaujímavé finančné ohodnotenie od 1 200 eur mesačne v závislosti od dosiahnutých výsledkov;

- široké možnosti vzdelávania;

- možnosť rýchleho kariérneho postupu.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
od 1200 €
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.
NN Group je globálna finančná skupina holandského pôvodu so 170-ročnou históriou, ktorá poskytuje svoje služby viac než 15 miliónom klientov v 18 krajinách, o ktorých sa stará 12 000 zamestnancov.
Pod značku NN Group na Slovensku patria tieto spoločnosti:

NN Životná poisťovňa, a.s.
NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka

Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
17.6.2017
Počet videní:
456