tusu Front-End Web Developer

Úvod > Ponuka práce > Informačné technológie > Front-End Web Developer

Front-End Web Developer

Pracovná oblasť:
Informačné technológie
V meste:
Bratislava
Možný termín nástupu:
asap
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
• Využívnie najnovších technológií a práca pre renomovaných klientov

• Sociálne výhody (finančný príspevok pre novomanželov, pri narodení dieťaťa a pod.)

• Masér v priestoroch spoločnosti

• Členstvo v health & fitness klube

• Vzdelávací program zameraný na individuálne odborné certifikácie i kurzy

• Široký program firemných akcií (splav, lyžovačka, firemné raňajky, party na lodi a pod.)
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Žiadame záujemcov o danú pozíciu, aby nám zaslali štruktúrovaný životopis e-mailom na adresu kariera@millennium.sk.

Vzhľadom na veľký počet žiadostí o zamestnanie nie je možné kontaktovať všetkých kandidátov. Preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Prosíme všetkých uchádzačov, aby si prečítali nižšie uvedený text a priložili ho do svojho životopisu. Bez uvedeného súhlasu nebudú žiadosti zaradené do výberového konania.

Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.122/2013 Z.z.

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Profesia, spol. s r.o. a Millennium, spol. s r. o. prostredníctvom stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
O spoločnosti:
Millennium, spol. s r. o. je slovenská IT spoločnosť s viac ako 15 ročnými skúsenosťami na trhu. Venujeme sa vývoju webových a portálových riešení, aplikáciám pre podnikovú mobilitu, ponúkame business inteligence systémy a CRM riešenia - všetko na cloude.

Pracujeme pre finančné a bankové inštitúcie, IT a telekomunikačné spoločnosti a štátnu správu.

Millennium je oficiálnym parterom spoločnosti Microsoft so šiestimi kompetenciami. Počas pôsobenia na trhu sme získali 13x ocenenie Microsoft Industry Award Winner, 3x ocenenie Microsoft Industry Award Finalist a 4x Deloitte Technology Fast 500.
V roku 2014 sme boli spoločnosťou Microsoft vyhlásený za Microsoft Country Partner of the Year.

Okrem slovenského trhu pôsobíme aj v Českej republike.

Sme spoločnosť, ktorá rástla vďaka nadaným ľuďom a vďaka šanci, ktorú dostala od svojich zákazníkov. Počas celej našej existencie sme mali šťastie na mimoriadne talentovaných kolegov, ktorí svojou invenciou a tvrdou prácou stáli za naším úspechom.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
5.7.2017
Počet videní:
452