Úvod > Ponuka práce > Výroba, priemysel > Spracovateľ mäsa, kostí

Spracovateľ mäsa, kostí

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Výroba, priemysel
V meste:
okres Topolčany
Možný termín nástupu:
ihneď
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- práca v stabilnej spoločnosti

- prídel mäsa za zvýhodnenú cenu

- poskytujeme ubytovanie pre zamestnancov vzdialenejších okresov

- motivujúce finančné ohodnotenie

- dochádzkový bonus, dovolenkové a vianočné odmeny

- odmeny pre darcov krvi

- odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách

- doplnkové dôchodkové sporenie
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
3,53 eur/ hod. + prémie + príplatky podľa Podnikovej kolektívnej zmluvy nad rámec zákona, mesačný hrubý príjem od 750 - 850 €
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V zmysle nariadenia GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov dotknutá osoba týmto vyhlasuje, že dáva prevádzkovateľovi HYZA a.s. svoj výslovný súhlas so spracúvaním osobných údajov uvedených v tomto formulári alebo v životopise za účelom vedenia evidencie uchádzačov o zamestnanie, výberu vhodného kandidáta na voľné pracovné miesto, kontaktovania a pozvania vybraného uchádzača na pracovný pohovor. Tento súhlas udeľuje prevádzkovateľovi na všetky formy a spôsoby spracúvania osobných údajov.

Dotknutá osoba zároveň vyhlasuje, že bola informovaná o práve kedykoľvek odvolať tento súhlas a že odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založenom na tomto súhlase pred jeho odvolaním.
O spoločnosti:
História koncernu AGROFERT sa píše takmer štvrť storočia. Naša spoločnosť vznikla v roku 1993 s iba 4 zamestnancami a so zameraním na obchod s hnojivami. Počas nasledujúcich rokov sme sa rozrástli na viac než 250 subjektov z odvetvia chémie, pozemnej techniky, poľnohospodárstva, lesníctva a drevárstva, potravinárstva, obnoviteľných zdrojov a médií. S rastúcim počtom spoločností patriacich do koncernu AGROFERT sme sa stali jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v Českej a Slovenskej republike. Každý deň náš úspech vytvára takmer 34 tisíc zamestnancov, ktorí pôsobia v 15 krajinách sveta na 4 kontinentoch.

Napriek tomu, že sme nadnárodnou spoločnosťou, stále pre nás zostáva najdôležitejšou zásadou fakt, že pôsobíme najmä v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosti patriace do koncernu AGROFERT platia dane, v regiónoch reinvestujú zisk našich spoločností, dávajú prácu tisícom schopných zamestnancov a snažia sa byť partnerom desiatok škôl, štátnej správe, neziskovému sektoru i miestnym komunitám.

Sme pevne spojení s regiónmi, v ktorých pôsobíme. V mnohých z nich patria naše spoločnosti medzi najvýznamnejšie a najväčšie. Aj preto je našou stratégiou pohľad do budúcnosti. Chceme, aby Česká republika a Slovenská republika a ich obyvatelia prosperovali dlhodobo. Veríme, že investície do ekologizácie prevádzok, lepších technológií, do vzdelania a do neziskového sektoru tomu významne pomôžu. Podporujeme všetkých tých, ktorí veria vo vlastný úspech a neboja sa byť aktívni.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
22.7.2018
Počet videní:
168