Úvod > Ponuka práce > Strojárstvo > Technik údržby (Ref. č.: A56)

Technik údržby (Ref. č.: A56)

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Strojárstvo
V meste:
okres Topolčany
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami

- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,83 EUR

- Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 10tich smerov zdarma

- Preplácanie nadčasov počas víkendov a sviatkov nad rámec ZP

- 13. plat každoročné a 14.plat po odpracovaní 5 rokov

- Plus 13 % variabilná odmena

- Práca v nepretržitej prevádzke (4 dni práca 12 hodín, 4 dni voľno)

- Firemné akcie a benefity v podobe športového vyžitia a oddychu(fitness, masáže, plaváreň, sauna)

- Zaujímavé príspevky zo SF rôzneho charakteru
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
900-1 200 EUR/mes
Vhodná pre absolventa:
Áno
O spoločnosti:
Koncern ZKW Group, expert v oblasti inovatívnych prémiových svetelných systémov a elektroniky, oslavuje jubilejných 80 rokov svojho úspešného pôsobenia v automobilovom priemysle. Od roku 1938 sa spoločnosť rozšírila z Rakúska cez Európu do celého sveta. Zamestnáva viac ako 8500 zamestnancov, pýši sa viac ako 200 patentmi, vyvinula a vyrobila viac ako 1400 druhov svetiel pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., druhá najväčšia spoločnosť koncernu ZKW Group, naštartovala svoje výrobné procesy v roku 2006 v Krušovciach, v tesnej blízkosti mesta Topoľčany. Od roku 2010 sa spoločnosť pýši produktmi vlastných vývojárov z vlastného moderného vývojového centra. Spojením kvalitných zamestnancov, kvalitného granulátu a najmodernejších výrobných technológií, vznikajú prémiové produkty vyrobené na Slovensku pre medzinárodných popredných výrobcov automobilov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.
S takmer 2500 zamestnancami patrí ZKW Slovakia medzi najväčších zamestnávateľov v regióne s dlhodobou perspektívou. Aj vďaka prílevu nových projektov závod čaká tento rok jeho rozšírenie. Nové projekty predstavujú pre nás nové výzvy a pre vás nové pracovné príležitosti.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy.“

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: 36 657 913 (hereinafter referred to as the" Controller ") can be found at: https://zkw-group.com / datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy zodpovednaosoba@zkw.sk.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
22.7.2018
Počet videní:
148