Úvod > Články a rady > Všeobecné články > Na MDŽ vsaďte na milé gestá, ktoré potešia nejednu ženu

Na MDŽ vsaďte na milé gestá, ktoré potešia nejednu ženu

 

Na MDŽ vsaďte na milé gestá, ktoré potešia nejednu ženu

 

Ako každý rok, aj tento krát 8. marca oslavujeme MDŽ. Napriek tomu, že mnohým sa tento deň stále spája s červenými karafiátmi a kuchynskými utierkami, vyznať vďaku a úctu nežnejšiemu pohlaviu by sme mali. Potešte aj vy svoje partnerky či manželky a doprajte im jeden deň, ktorý bude len o nich!

 

Niektorí by povedali, veď len pred chvíľou bolo Valentína, avšak MDŽ nie je len o láske k ženám. Ôsmy marec je predovšetkým dňom, kedy sa po celom svete oslavujú ekonomické, politické a sociálne úspechy ženského pohlavia. V tento deň si totiž pripomíname štrajk z roku 1908, kedy 40-tisíc newyorských krajčírok, bojovalo za zrušenie 10 hodinového pracovného času, za vyššie mzdy, lepšie pracovné podmienky či právo voliť. A hoci by tento deň nemal byť iba o darčekoch, z lásky a k úcty k ženám, urobte aj vy svojej drahej perfektný deň a drobnými gestami jej dajte najavo, ako si ceníte jej ženskú silu a schopnosť zvládať každodenné náročné situácie. Presne tak, ako si žena vášho života zaslúži.

 

Na MDŽ vsaďte na milé gestá, ktoré potešia nejednu ženu

 

Ráno robí deň

 

Tie najkrajšie dni začínajú vždy hneď zrána, a to platí aj pre MDŽ. Vaša nežná polovička bude nadšená už len z toho, že jej pre zmenu raňajky pripravíte vy, a to ideálne do postele. Kreativite sa medze nekladú, inšpirovať sa môžete bohatými hotelovými raňajkami, či tradičnými „romantickými“ palacinkami. Určite ju však poteší aj zdravšia verzia raňajok v podobe cereálií s mliekom alebo jogurtom. Nezabúdajte však, že ženy ktoré chcú v živote niečo dosiahnuť, dokážu prekonať čokoľvek. Potrebujú však k tomu energiu! Nestlé Fitness raňajkové cereálie sú preto dokonalou voľbou. Obsahujú totiž celozrnný ovos a vitamíny skupiny B, ktoré prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Majte preto na pamäti životný štýl vašej polovičky a doprajte jej chutné a zdravé raňajky.

 

Doprajte jej oddych

 

Hoci v niektorých krajinách majú počas MDŽ štátny sviatok, či ako napríklad v Číne dostávajú ženy 8. marca voľno. U nás je bežným pracovným dňom. To však  neznamená, že vašej milovanej polovičke ho nemôžete urobiť o niečo voľnejší. Práve v tento deň sa jej môžete jednoduchým spôsobom odvďačiť a poďakovať jej tak za to, čo všetko má počas roka na pleciach ona. Prevezmite iniciatívu a vychystajte deti do školy, poupratujte domácnosť, vrhnite sa na kopu neožehlenej bielizne, na večeru uvarte jedlo, o ktorom už dlho básni, alebo jej jednoducho po príchode z práce pripravte šálku kávy a dožičíte jej tak čas len pre seba. Všetko milé gestá, ktorými jej určite skrášlite tento výnimočný deň.

 

Povedzte jej, že je vaše Modré z neba

 

Uponáhľaný životný štýl má častokrát za následok, že zabúdame svojim blízkym hovoriť, čo pre nás znamenajú. Pre nežné pohlavie však práve slovné vyznania bývajú veľmi dôležité. Úprimné vyjadrenie lásky a poďakovanie za to, čo pre vás vaša polovička robí, dojme nejednu ženu. Ak k tomu pridáte aj lahodný dezert v podobe čokoládových praliniek MODRÉ Z NEBA, určite jej vykúzlite úsmev na perách. Vybrať si pritom môžete z množstva obľúbených príchutí. Od bielej, mliečnej po horkú čokoládu plnenú pistáciami, lieskovými orieškami, nugátom či kokosom. Lahodné čokoládové pralinky zabalené v krásnom balení prinesú radosť každej výnimočnej príležitosti. Koniec koncov ženu nielenže potešíte, ale na vaše „sladké“ slová si spomenie pri každom kúsku chutnej čokolády. Nebojte sa jej preto ukázať, že viete byť citlivý a pozorný. Aj tie najsilnejšie ženy totiž takých mužov milujú.